HPE Aruba Networking AP-MOD-SERU Micro-USB TTL3.3V to RJ45 RS232 AP Console Adapter Module netværkskabel
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R6Q99A
- EAN: 0190017478241
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking AP-MOD-SERU Micro-USB TTL3.3V to RJ45 RS232 AP Console Adapter Module, RJ-45, Micro-B USB
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE AP-MOD-SERU Console Adapter Module |
6159097 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
HPE Aruba Networking AP-725 (RW) Tri Radio 2x2 Wi-Fi 7 Internal Antennas 10-pack Campus Access PointCategory: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
Description
HPE Aruba Networking AP-MOD-SERU Micro-USB TTL3.3V to RJ45 RS232 AP Console Adapter Module. Stik 1: RJ-45, Stik 2: Micro-B USB
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | Micro-B USB |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 køn | Hunstik |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 15 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 56 mm |
| Vægt | 45,4 g |
| Andre funktioner | |
| Bredde (efter britisk standard) | 1,52 cm (0.6") |
| Højde (efter britisk standard) | 5,59 cm (2.2") |
| Dybde (efter britisk standard) | 2,79 cm (1.1") |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,0454 kg (0.1 Pund) |