HPE S5R00A WLAN adgangspunkt
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S5R00A
- EAN: 0190017782768
HPE S5R00A, 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, 5000 Mbit/s
Offer details
Related Products
Description
HPE S5R00A. 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, Ethernet LAN-datahastigheder: 5000 Mbit/s
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Ethernet LAN-datahastigheder | 5000 Mbit/s |
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Frekvensbånd | 20 (2.4 GHz), 20/40/80 (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 9 Gbps |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11be, IEEE 802.11mc |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac, 6, 7 WPA2 and WPA3 (Enterprise, Personal), Enhanced Open (OWE) WMM, W-Fi agile multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Kompatible operativsystemer | HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10 |
| Funktioner | |
| 6 GHz | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 5000 Mbit/s |
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Frekvensbånd | 20 (2.4 GHz), 20/40/80 (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 9 Gbps |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11be, IEEE 802.11mc |
| Kompatible operativsystemer | HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10 |
| Design | |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac, 6, 7 WPA2 and WPA3 (Enterprise, Personal), Enhanced Open (OWE) WMM, W-Fi agile multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Anbefalet brug | Indendørs |
| Antenne | |
| Antenneretningstype | Omniretningsbestemt |
| Tekniske detaljer | |
| Compliance-certifikater | Federal Communications Commission (FCC), ISED |
| Godkendelser | |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac, 6, 7 WPA2 and WPA3 (Enterprise, Personal), Enhanced Open (OWE) WMM, W-Fi agile multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Compliance-certifikater | Federal Communications Commission (FCC), ISED |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 269 mm |
| Dybde | 296 mm |
| Højde | 462 mm |
| Vægt | 9,6 kg |
| Andre funktioner | |
| I/O-porte | E0: One Ethernet wired network port (RJ‑45) U0: One USB 2.0 host interface (Type A connector) Serial console interface (proprietary, micro‑B USB physical jack) Kensington security slot |
| Systemkrav | |
| Kompatible operativsystemer | HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10 |