HPE Aruba Networking AP-MNT-D Campus AP Type D Solid Surface Mount Bracket Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R3J18A
- EAN: 3523210101208 0190017367583
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking AP-MNT-D Campus AP Type D Solid Surface Mount Bracket Kit, 1 stk, 158,8 g
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
AP-MNT-D AP mount bracket individual D. |
R3J18A | Register free see stock | ||
|
HPE ARUBA AP-MNT-D ACCESS POINT MOUNT BR |
R3J18A | |||
|
HPE AP mount bracket individual D |
5353889 | |||
Related Products
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
HPE Aruba Networking AP-725 (RW) Tri Radio 2x2 Wi-Fi 7 Internal Antennas 10-pack Campus Access PointCategory: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
Description
HPE Aruba Networking AP-MNT-D Campus AP Type D Solid Surface Mount Bracket Kit. Antal pr. pakke: 1 stk. Vægt: 158,8 g
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kapabilitet | Aruba 510 Series, Aruba 530 Series, Aruba 550 Series Campus Access Points |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 18 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 142 mm |
| Vægt | 158,8 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,181 kg (0.4 Pund) |