HPE Aruba Networking AP-MNT-B Campus AP Type B Suspended Ceiling Rail Flat 15/16 Mount Bracket Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R3J16A
- EAN: 0190017367569
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking AP-MNT-B Campus AP Type B Suspended Ceiling Rail Flat 15/16 Mount Bracket Kit, 1 stk, 99,8 g
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
ARUBA NETWORKING AP-MNT-B CAMPUS AP TYPE B SUSPENDED CEILING RAIL FLAT 15/16 MOUNT BRACKET KIT |
R3J16A | Register free see stock | ||
|
HPE AP mount bracket individual B |
5362343 | |||
Related Products
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
HPE Aruba Networking AP-725 (RW) Tri Radio 2x2 Wi-Fi 7 Internal Antennas 10-pack Campus Access PointCategory: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
Description
HPE Aruba Networking AP-MNT-B Campus AP Type B Suspended Ceiling Rail Flat 15/16 Mount Bracket Kit. Antal pr. pakke: 1 stk. Vægt: 99,8 g
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kapabilitet | Aruba 510 Series, Aruba 530 Series, Aruba 550 Series Campus Access Points |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 18 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 142 mm |
| Vægt | 99,8 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,0907 kg (0.2 Pund) |