HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-X Campus AP 10-Pack Mount Adapter Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R3T20A
- EAN: 0190017382517
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-X Campus AP 10-Pack Mount Adapter Kit, 10 stk, 104,3 g
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-X Campus AP 10-Pack Mount Adapter Kit. Antal pr. pakke: 10 stk. Vægt: 104,3 g
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kapabilitet | Aruba 500 Series |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 18 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 142 mm |
| Vægt | 104,3 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 10 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,0907 kg (0.2 Pund) |