HPE Aruba Networking AP-ANT-313 Cabled RP-SMA Tri-Band 1x1 Omni Dipole Antenna antenne
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S1F81A
- EAN: 0190017662466
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking AP-ANT-313 Cabled RP-SMA Tri-Band 1x1 Omni Dipole Antenna, Hvid, 41 mm, 168 mm, 216 mm, 544,3 g, 362 mm
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE ANW AP-ANT-313 Antenna |
10326010 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
Description
HPE Aruba Networking AP-ANT-313 Cabled RP-SMA Tri-Band 1x1 Omni Dipole Antenna. Produktfarve: Hvid. Bredde: 41 mm, Dybde: 168 mm, Højde: 216 mm. Pakkebredde: 362 mm, Pakkedybde: 118 mm, Pakkehøjde: 47,6 mm. Antal pr. pakke: 1 stk. Vægt (efter britisk standard): 0,544 kg (1.2 Pund)
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produktfarve | Hvid |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 41 mm |
| Dybde | 168 mm |
| Højde | 216 mm |
| Vægt | 544,3 g |
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 118 mm |
| Pakkehøjde | 47,6 mm |
| Pakkevægt | 565 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 118 mm |
| Pakkehøjde | 47,6 mm |
| Pakkevægt | 565 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,544 kg (1.2 Pund) |