HPE Aruba Networking AP-ANT-348 Cabled RP-SMA Tri-Band 4x4 High Gain Directional Panel Antenna antenne SMA antenna 8 dBi
HPE Aruba Networking AP-ANT-348 Cabled RP-SMA Tri-Band 4x4 High Gain Directional Panel Antenna, 8 dBi, 2.4/5/6 GHz, 7,5 dBi, 8 dBi, 50 ohm (Ω), SMA antenna
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking AP-ANT-348 Cabled RP-SMA Tri-Band 4x4 High Gain Directional Panel Antenna. Niveau for antennestyrke (maks.): 8 dBi, Frekvensbånd: 2.4/5/6 GHz, Antenneforstærkning (2,4 GHz): 7,5 dBi. Antenne type: SMA antenna, Antennestik type: RP-SMA, Stående spændingsbølgeforhold (VSWR): < 2.0:1. Bredde: 41 mm, Dybde: 168 mm, Højde: 216 mm. Vægt (efter britisk standard): 0,544 kg (1.2 Pund)
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 8 dBi |
| Frekvensbånd | 2.4/5/6 GHz |
| Impedens | 50 ohm (Ω) |
| Antenneforstærkning (5 GHz) | 8 dBi |
| Antenneforstærkning (2,4 GHz) | 7,5 dBi |
| Funktioner | |
| Antenne type | SMA antenna |
| Stående spændingsbølgeforhold (VSWR) | < 2.0:1 |
| Overlevelses vindhastighed | 220 km/t |
| Isolering | 20 dB |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Antennestik type | RP-SMA |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 8 dBi |
| Frekvensbånd | 2.4/5/6 GHz |
| Impedens | 50 ohm (Ω) |
| Antenneforstærkning (5 GHz) | 8 dBi |
| Antenneforstærkning (2,4 GHz) | 7,5 dBi |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 41 mm |
| Dybde | 168 mm |
| Højde | 216 mm |
| Vægt | 544,3 g |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,544 kg (1.2 Pund) |