Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 144TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack HDD Bundle. HDD kapacitet: 144 TB, HDD hastighed: 7200 rpm, HDD-størrelse: 3.5", Grænseflade: SAS
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 144 TB |
| HDD hastighed | 7200 rpm |
| HDD-størrelse | 3.5" |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 12 Gbit/sek. |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Funktioner | |
| Type | HDD |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 144 TB |
| HDD hastighed | 7200 rpm |
| HDD-størrelse | 3.5" |
| Grænseflade | SAS |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 12 Gbit/sek. |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 330,2 mm |
| Højde | 228,6 mm |
| Dybde | 362 mm |
| Vægt | 5,27 kg |
| Vægt (efter britisk standard) | 5,27 kg (11.6 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 330,2 x 361,9 x 228,6 mm (13 x 14.2 x 9") |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| Bredde (efter britisk standard) | 33 cm (13") |
| Højde (efter britisk standard) | 22,9 cm (9") |
| Dybde (efter britisk standard) | 36,2 cm (14.2") |
| Vægt (efter britisk standard) | 5,27 kg (11.6 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 330,2 x 361,9 x 228,6 mm (13 x 14.2 x 9") |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |