HPE Aruba Networking 50G QSFP56 to SFP56 3m DAC Cable netværkskabel
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S1J08A
- EAN: 0190017667072 0190017666242
HPE Aruba Networking 50G QSFP56 to SFP56 3m DAC Cable, 3 m
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 50G QSFP56 to SFP56 3m DAC Cable. Kabellængde: 3 m
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kabellængde | 3 m |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 208 mm |
| Højde | 188 mm |
| Vægt | 172,8 g |
| Andre funktioner | |
| Bredde (efter britisk standard) | 3,05 cm (1.2") |
| Højde (efter britisk standard) | 18,8 cm (7.4") |
| Dybde (efter britisk standard) | 20,8 cm (8.2") |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,181 kg (0.4 Pund) |