Offer details
Related Products
Description
HPE 1.2TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3yr Wty FIPS 140-2 TAA-compliant HDD. HDD kapacitet: 1,2 TB, HDD hastighed: 10000 rpm, Grænseflade: SAS
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 1,2 TB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| Bytes pr. sektor | 512n |
| Hot-swap | Ingen |
| Kompatible produkter | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Funktioner | |
| Type | HDD |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 1,2 TB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| Grænseflade | SAS |
| Bytes pr. sektor | 512n |
| Hot-swap | Ingen |
| Kompatible produkter | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 146,1 mm |
| Højde | 139,7 mm |
| Dybde | 222,3 mm |
| Vægt | 500 g |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,499 kg (1.1 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 146,1 x 222,2 x 139,7 mm (5.75 x 8.75 x 5.5") |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| Bredde (efter britisk standard) | 14,6 cm (5.75") |
| Højde (efter britisk standard) | 14 cm (5.5") |
| Dybde (efter britisk standard) | 22,2 cm (8.75") |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,499 kg (1.1 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 146,1 x 222,2 x 139,7 mm (5.75 x 8.75 x 5.5") |
| Kompatible produkter | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |