Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr |
3058900 | Register free see stock | ||
Related Products
- Moduler til Netværksmodtagere
- Netværkskort
- InfiniBand og fiberoptiske kabler
- Netværksswitche
- Netværk Switch-Moduler
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: InfiniBand og fiberoptiske kabler
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
Description
C2G 85552. Kabellængde: 5 m, Kabeltype: OFNR, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Kernediameter: 50 µm, Fuld duplex
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kabellængde | 5 m |
| Stik 1 | LC |
| Stik 2 | LC |
| Kabeltype | OFNR |
| Fuld duplex | Ja |
| Kernediameter | 50 µm |
| Beklædning diameter | 125 µm |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Fibertilstandsstruktur | Multitilstand |
| Dataoverførselshastighed | 10 Gbit/sek. |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |
| Produktfarve | Turkis |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Vægt & størrelser | |
| Kabellængde | 5 m |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |