Brocade 16G FC SWL 8 Pack modul til netværksmodtager Fiberoptisk SFP+ 850 nm
- Brand: Brocade
- Category:
- SKU: XBR-000193
- EAN: 8592978250614 4053162740563
Brocade 16G FC SWL 8 Pack, Fiberoptisk, SFP+, LC, 850 nm, Fuld, 3.3 V
Offer details
Related Products
Description
Brocade 16G FC SWL 8 Pack. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Grænsefladetype: SFP+, Fiber optisk strømstik: LC. Indgangsspænding: 3.3 V. Compliance-certifikater: RoHS, Certificering: UL/CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1. Bredde: 14,8 mm, Dybde: 56,5 mm, Højde: 11,8 mm
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Bølgelængde | 850 nm |
| Fiberkanal porte | 1 |
| Duplex system | Fuld |
| Multitilstand fiber (MMF) understøttet | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| Funktioner | |
| Hot-swap | Ja |
| Certificering | UL/CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1 |
| Strømstyring | |
| Indgangsspænding | 3.3 V |
| Godkendelser | |
| Certificering | UL/CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1 |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Driftsbetingelser | |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Fiberkanal porte | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 14,8 mm |
| Dybde | 56,5 mm |
| Højde | 11,8 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Compliance-certifikater | RoHS |