Brocade 4G FC SWL modul til netværksmodtager Fiberoptisk 4250 Mbit/s SFP 850 nm
- Brand: Brocade
- Category:
- SKU: XBR-000139
- EAN: 0880959736980
Brocade 4G FC SWL, Fiberoptisk, 4250 Mbit/s, SFP, LC, 850 nm, Fuld
Offer details
Related Products
Description
Brocade 4G FC SWL. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 4250 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Indgangsspænding: 3.3 V. Certificering: UL/CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1. Bredde: 14,8 mm, Dybde: 56,7 mm, Højde: 12,4 mm
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 4250 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Bølgelængde | 850 nm |
| Fiberkanal porte | 1 |
| Duplex system | Fuld |
| Multitilstand fiber (MMF) understøttet | Ja |
| Strømstyring | |
| Indgangsspænding | 3.3 V |
| Godkendelser | |
| Certificering | UL/CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1 |
| Driftsbetingelser | |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 4250 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Fiberkanal porte | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 14,8 mm |
| Dybde | 56,7 mm |
| Højde | 12,4 mm |
| Funktioner | |
| Certificering | UL/CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1 |