HPE Networking Comware Switch 24p 10M/100M/1G 8p SFP 1G Combo 6p SFP28 10G/25G 5150HI
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S5T46A
- EAN: 0190017788876
HPE Networking Comware Switch 24p 10M/100M/1G 8p SFP 1G Combo 6p SFP28 10G/25G 5150HI, 348 Gbit/sek., 259 Mpps, 3 MB, IS-IS, OSPF, RIP, VRRP, 1600 MHz, 4096 MB
Offer details
Description
HPE Networking Comware Switch 24p 10M/100M/1G 8p SFP 1G Combo 6p SFP28 10G/25G 5150HI. Switch kapacitet: 348 Gbit/sek.. DC indgangsspænding: 36 - 72 V
Specifications
| Dataoverførsel | |
|---|---|
| Switch kapacitet | 348 Gbit/sek. |
| Gennnemløb | 259 Mpps |
| Pakke bufferlager | 3 MB |
| Protokoller | |
| Routing-protokoller | IS-IS, OSPF, RIP, VRRP |
| Design | |
| Stabelbar | Ja |
| Præstation | |
| Fysisk stabling | 9 |
| Processorfrekvens | 1600 MHz |
| Intern hukommelse | 4096 MB |
| Flashhukommelse | 4000 MB |
| Indbygget processer | Ja |
| Stabelbar | Ja |
| Pakke bufferlager | 3 MB |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 90 - 264 V |
| DC indgangsspænding | 36 - 72 V |
| Strømforbrug note | Idle: Single AC: 14W, Dual AC: 16W; Single DC:18W, Dual DC: 25W Full Load: Single AC: 53W, Dual AC: 56W; Single DC: 54W, Dual DC: 61W |
| Andre funktioner | |
| Reaktionstid | GE: < 5 µs, 10GE: < 3 µs, 40GE: <1.2µs |
| Målstyring | HPE IMC; Smart MC, command-line interface; web browser; SNMP manager |
| Hukommelse og processor | Arm 1.6GHz dual core CPU 4 GB SDRAM; 4GB flash, 3MB packet buffer |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 50 °C |