HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15.0m 1-Pack Fiber Optic Cable
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AJ837A
- EAN: 4948382581457 5906738484509 08 ...8484509 0884420053712 5054533144361 5054629104514 8844200537124 5054484144366 5057454824251 0777785947324 4053162265608more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable |
1583908 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
Description
HP 15 m Multimode OM3 LC/LC Optical Cable
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produktfarve | Blå |
| Kabellængde | 15 m |
| Stik | 2 x LC |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |
| Porte & Grænseflader | |
| Stik | 2 x LC |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 12,7 mm |
| Dybde | 304,8 mm |
| Højde | 254 mm |
| Vægt | 450 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,454 kg (1 Pund) |