HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m 1-Pack Fiber Optic Cable
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AJ835A
- EAN: 5906738480815 0884420053699 36 ...0053699 3609740048029 0778888176413 5052461482722 5057454830740 0772040829179 7427446595540 5704327863991 5054484144342 4948382581433 7427450693621 5054533144347 2001583906008 8844200536998 5054629104491 5052178272500 0132017904955more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HP LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m 1-Pack Fib |
AJ835A | Register free see stock | ||
|
HPE Cable 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC |
1583906 | |||
Related Products
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Disk Array
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
Description
HP 2 m Multimode OM3 LC/LC Optical Cable
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produktfarve | Blå |
| Kabellængde | 2 m |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 12,7 mm |
| Dybde | 304,8 mm |
| Højde | 254 mm |
| Vægt | 450 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,454 kg (1 Pund) |