HPE MSA 2.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3yr Wty HDD harddisk 2,4 TB 10000 rpm 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Q57A
- EAN: 0190017352329 0190017352817 45 ...7352817 4549821275519 5704174941132more
HPE MSA 2.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3yr Wty HDD, 2,4 TB, 10000 rpm, 2.5", SAS
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 2.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3yr Wty HDD. HDD kapacitet: 2,4 TB, HDD hastighed: 10000 rpm, HDD-størrelse: 2.5", Grænseflade: SAS
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Disk array |
| HDD kapacitet | 2,4 TB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Hot-swap | Ja |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 12 Gbit/sek. |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Funktioner | |
| Type | HDD |
| Komponent til | Disk array |
| HDD kapacitet | 2,4 TB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Grænseflade | SAS |
| Hot-swap | Ja |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 12 Gbit/sek. |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Tekniske detaljer | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |