HPE Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5GHz 32-core 250W for processor 2,5 GHz 60 MB L3
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P67082-B21
- EAN: 0190017693286
HPE Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5GHz 32-core 250W Processor for, Intel® Xeon® Gold, Intel, 6548Y+, 2,5 GHz, 60 MB, L3
Offer details
Related Products
Description
HPE Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5GHz 32-core 250W Processor for. Processorserie: Intel® Xeon® Gold, Processorproducent: Intel, Processormodel: 6548Y+. Hukommelsesurhastigheder understøttet af processor: 5200 MHz
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Processorens basisfrekvens | 2,5 GHz |
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Xeon® Gold |
| Processorkerner | 32 |
| Processormodel | 6548Y+ |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Processor-cache | 60 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Hukommelse | |
| Hukommelsesurhastigheder understøttet af processor | 5200 MHz |
| Strømstyring | |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Funktioner | |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |