HPE Intel E810-XXVDA4 Ethernet 10/25Gb 4-port SFP28 Adapter for Intern Ethernet / Fiber 25 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P08458-B21
- EAN: 4549821228805 0190017312521 57 ...7312521 5715063470435more
HPE Intel E810-XXVDA4 Ethernet 10/25Gb 4-port SFP28 Adapter for, Intern, Ledningsført, PCI Express, Ethernet / Fiber, 25 Mbit/s
Offer details
Related Products
Description
HPE Intel E810-XXVDA4 Ethernet 10/25Gb 4-port SFP28 Adapter for. Intern. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: PCI Express, Grænseflade: Ethernet / Fiber. Maksimal dataoverførselshastighed: 25 Mbit/s
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | PCI Express |
| Grænseflade | Ethernet / Fiber |
| PCI version | 4.0 |
| Fiberkanal porte | 4 |
| Fiber optisk strømstik | SFP28 |
| Båndbredde | |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 25 Mbit/s |
| Netværk | |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 25 Mbit/s |
| Ethernet-grænsefladetype | 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Komponent til | Server |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 246,9 mm |
| Dybde | 214,9 mm |
| Højde | 61,7 mm |
| Vægt | 330 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Andre funktioner | |
| Porte, antal | 4 |
| Kabinettype | Stand up |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,328 kg (0.723 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 214,9 x 246,9 x 61,7 mm (8.46 x 9.72 x 2.43") |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |