Cisco SPA-8X1GE-V2 netværkskort Intern Fiber
- Brand: Cisco
- Category:
- SKU: SPA-8X1GE-V2
- EAN:
Cisco SPA-8X1GE-V2, Intern, Ledningsført, Fiber, Rustfrit stål
Offer details
Related Products
Description
Cisco SPA-8X1GE-V2. Intern. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Grænseflade: Fiber. Produktfarve: Rustfrit stål
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Grænseflade | Fiber |
| Fiberkanal porte | 8 |
| Fiber optisk strømstik | SFP |
| Båndbredde | |
| Fuld duplex | Ja |
| Antenne | |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Netværk | |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| MIB support | RFC 2737, RFC 1757 |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 9188 |
| Fuld duplex | Ja |
| Administrationsprotokoller | SNMP |
| Flowkontrol support | Ja |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Sikkerhed | UL 60950-1, CSA C22 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950, EN 60825-1, EN 60825-2, 21 CRF 1040 |
| LED-indikatorer | Ja |
| Elektromagnetisk kompatibilitet | CFR 47, FCC, ICES 003, CISPR 22, EN 55022, EN 300386, AS/NZS, VCCI, EN 50082-1, EN 55024 |
| Kompatible produkter | Cisco Catalyst 6500, 7600, 12000, XR 12000, ASR 1000 |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk) | 22,3 W |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 85% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftshøjde | -60 - 4000 m |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 171,5 mm |
| Dybde | 184,9 mm |
| Højde | 20,3 mm |
| Vægt | 340 g |
| Protokoller | |
| Administrationsprotokoller | SNMP |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Præstation | |
| MIB support | RFC 2737, RFC 1757 |
| Kompatible produkter | Cisco Catalyst 6500, 7600, 12000, XR 12000, ASR 1000 |
| Tekniske detaljer | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Godkendelser | |
| Sikkerhed | UL 60950-1, CSA C22 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950, EN 60825-1, EN 60825-2, 21 CRF 1040 |
| Elektromagnetisk kompatibilitet | CFR 47, FCC, ICES 003, CISPR 22, EN 55022, EN 300386, AS/NZS, VCCI, EN 50082-1, EN 55024 |
| Andre funktioner | |
| Administrationsprotokoller | SNMP |
| Jumbo rammer | 9188 |
| Flowkontrol support | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |