Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr |
3058825 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Moduler til Netværksmodtagere
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
-
Category: InfiniBand og fiberoptiske kabler
Description
C2G 85514. Kabellængde: 2 m, Kabeltype: OFNR, Stik 1: SC, Stik 2: SC, Kernediameter: 50 µm, Fuld duplex
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | SC |
| Stik 2 | SC |
| Kabeltype | OFNR |
| Fuld duplex | Ja |
| Kernediameter | 50 µm |
| Beklædning diameter | 125 µm |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Fibertilstandsstruktur | Multitilstand |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |
| Produktfarve | Turkis |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Vægt & størrelser | |
| Kabellængde | 2 m |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85447000 |