Offer details
Related Products
Description
HPE NS204i-p x2 Lanes NVMe PCIe3 x8 OS Boot Device. Kapacitet: 480 GB
Specifications
| Hukommelse | |
|---|---|
| Kapacitet | 480 GB |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 241 mm |
| Dybde | 317,5 mm |
| Højde | 55,9 mm |
| Vægt | 440 g |
| Tekniske detaljer | |
| Kapabilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Bæredygtighed | |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Andre funktioner | |
| Bredde (efter britisk standard) | 24,1 cm (9.49") |
| Højde (efter britisk standard) | 5,59 cm (2.2") |
| Dybde (efter britisk standard) | 31,8 cm (12.5") |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,437 kg (0.963 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 241 x 317,5 x 55,9 mm (9.49 x 12.5 x 2.2") |
| Kapabilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Compliance-certifikater | RoHS |