HPE Microchip SmartRAID SR932i-p x32 Lanes 8GB Wide Cache NVMe/SAS 24G Controller for Gen10 Plus RAID controller PCI Express x16 4.0 46 Gbit/sek.
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P04220-B21
- EAN: 0190017282763 4549821201327
HPE Microchip SmartRAID SR932i-p x32 Lanes 8GB Wide Cache NVMe/SAS 24G Controller for Gen10 Plus, Serial ATA III, PCI Express x16, 10 ADM, 46 Gbit/sek., 8192 MB, DDR4
Offer details
Related Products
Description
HPE Microchip SmartRAID SR932i-p x32 Lanes 8GB Wide Cache NVMe/SAS 24G Controller for Gen10 Plus. Understøttede lagerdrev brugerflader: Serial ATA III, Værtsgrænseflade: PCI Express x16. RAID-niveauer: 10 ADM, Dataoverførselshastighed: 46 Gbit/sek., Intern hukommelse: 8192 MB. Bredde: 167,7 mm, Højde: 111,2 mm, Vægt: 312 g
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Understøttede lagerdrev brugerflader | Serial ATA III |
| Værtsgrænseflade | PCI Express x16 |
| PCI Express slots version | 4.0 |
| Præstation | |
| RAID-niveauer | 10 ADM |
| Intern hukommelse | 8192 MB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Dataoverførselshastighed | 46 Gbit/sek. |
| Certificering | EMC, CE, CNS, CT, FC, IC, KC, VC, EMC Doc, CE, C-tick, FCC, KCC, VCCI, BSMI, UL, EN 60950 and 62368, AU_NZ LoA and SDoC, RoHs, TW and EU |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 167,7 mm |
| Højde | 111,2 mm |
| Vægt | 312 g |