Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 5.8TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack SSD Bundle. HDD kapacitet: 5,8 TB, Grænseflade: SAS
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Disk array |
| HDD kapacitet | 5,8 TB |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Funktioner | |
| Komponent til | Disk array |
| HDD kapacitet | 5,8 TB |
| Grænseflade | SAS |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Tekniske detaljer | |
| Antal pr. pakke | 6 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 292,1 mm |
| Højde | 190,5 mm |
| Dybde | 330,2 mm |
| Vægt | 2,3 kg |
| Vægt (efter britisk standard) | 2,31 kg (5.1 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 292,1 x 330,2 x 190,5 mm (11.5 x 13 x 7.5") |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 6 stk |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| Bredde (efter britisk standard) | 29,2 cm (11.5") |
| Højde (efter britisk standard) | 19,1 cm (7.5") |
| Dybde (efter britisk standard) | 33 cm (13") |
| Dataoverførselshastighed | 12 Gbit/sek. |
| Vægt (efter britisk standard) | 2,31 kg (5.1 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 292,1 x 330,2 x 190,5 mm (11.5 x 13 x 7.5") |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |