Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 30.72TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty FIPS Encrypted SSD. HDD kapacitet: 30 TB, Grænseflade: SAS
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 30 TB |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Funktioner | |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 30 TB |
| Grænseflade | SAS |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 187,5 mm |
| Højde | 136,7 mm |
| Dybde | 327,2 mm |
| Vægt | 590 g |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,594 kg (1.31 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 187,5 x 327,2 x 136,7 mm (7.38 x 12.9 x 5.38") |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| Bredde (efter britisk standard) | 18,8 cm (7.38") |
| Højde (efter britisk standard) | 13,7 cm (5.38") |
| Dybde (efter britisk standard) | 32,7 cm (12.9") |
| Dataoverførselshastighed | 12 Gbit/sek. |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,594 kg (1.31 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 187,5 x 327,2 x 136,7 mm (7.38 x 12.9 x 5.38") |
| Kompatible produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |