HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C8R25B
- EAN: 0190017186375 4549821122493 40 ...1122493 4058154228272 5706998793454more
HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, 850 nm
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Højde: 8,5 mm. Antal pr. pakke: 4 stk
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Bølgelængde | 850 nm |
| Enkelttilstand fiber (SMF) understøttet | Ingen |
| Multitilstand fiber (MMF) understøttet | Ja |
| SFP transceiver standard | SW |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 13,4 mm |
| Dybde | 56,5 mm |
| Højde | 8,5 mm |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |