HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller RAID controller
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P74775-B21
- EAN: 0190017746005 4549821614608
HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller, Serial ATA III, 8192 MB, Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs, 222,3 mm, 252,4 mm, 65,1 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller. Understøttede lagerdrev brugerflader: Serial ATA III. Intern hukommelse: 8192 MB, Certificering: Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs. Bredde: 222,3 mm, Dybde: 252,4 mm, Højde: 65,1 mm
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Understøttede lagerdrev brugerflader | Serial ATA III |
| Præstation | |
| RAID-niveauer | 60 |
| Intern hukommelse | 8192 MB |
| Certificering | Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 222,3 mm |
| Dybde | 252,4 mm |
| Højde | 65,1 mm |
| Vægt | 370 g |