HPE LTO-5 Ultrium RW Bar Code Label Pack 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2011A
- EAN: 0884962925423 4948382718136 50 ...2718136 5057454828990 5054533297456 5054565213455 8849629254232 0712951042595 5054629213452 0751443485335 4053162296527 5052217462459 5054484297451more
HP LTO-5 Ultrium RW Bar Code Label Pack
Offer details
Related Products
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Komprimeret kapacitet | 75 TB |
| Båndets levetid | 30 År |
| Antal spor | 15104 |
| Optagelses-densitet | 545 kbit/inch |
| Vægt & størrelser | |
| Båndstørrelse | 1,26 cm |
| Båndlængde | 1035 m |
| Båndtykkelse | 5,2 µm |
| Vægt | 280 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Dimensioner (BxDxH) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Båndbredde | 1,26 cm |
| Læsehastighed | 400 MB/s |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,113 kg (0.25 Pund) |
| Optageteknologi | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Mængde pr. kasse | 100 stk |
| Medieformat | Rewritable and Write-once media |
| Koercivitet | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Basefilm | Depending on media type |