HPE LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge Tomt databånd 1,5 TB 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C7975A
- EAN: 4948382718051 0884962925348 50 ...2925348 5053973879598 7082015023314 8082015023344 0666666417639 5054814516733 0000010148419 5052916406327 2062015023311 2052015010152 4092015024351 2112015024242 1052015023207 5055410468860 0809391339504 6112015023647 0763615885096 0062015024020 0168141553424 8849629253501 3102015024020 0703255139586 0042015023858 5053676913247 2122015024401 0777786348298 5499999023551 5052461791312 8102015023318 8849629253488 3662655008649 3092015023423 7325789632154 6112015023302 8022015023241 5056066730714 10148419 9780192541833 5054629212226 0805095160994 6042015023548 0640206713054 0711050707848 5052217206541 4053162280304 6012015023039 9122015024404 0082015024233more
HPE LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge, Tomt databånd, LTO, 1,5 TB, 3 TB, 1000000 omgang(e), 30 År
Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Oprindelig kapacitet: 1,5 TB. Båndstørrelse: 1,26 cm, Båndlængde: 846 m, Båndtykkelse: 6,4 µm. Antal pr. pakke: 1 stk. Læsehastighed: 280 MB/s, Båndbredde: 1,26 cm. Optageteknologi: LTO-5 Ultrium, Basefilm: Metal Particle, Koercivitet: 2500-2700 Oe
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Produkttype | Tomt databånd |
| Oprindelig kapacitet | 1,5 TB |
| Komprimeret kapacitet | 3 TB |
| Båndets holdbarhed | 1000000 omgang(e) |
| Båndets levetid | 30 År |
| Antal spor | 1280 |
| Optagelses-densitet | 343 kbit/inch |
| Produktfarve | Blå |
| Design | |
| Produktfarve | Blå |
| Vægt & størrelser | |
| Båndstørrelse | 1,26 cm |
| Båndlængde | 846 m |
| Båndtykkelse | 6,4 µm |
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 27,9 mm |
| Højde | 111 mm |
| Vægt | 270 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 60% |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Andre funktioner | |
| Båndbredde | 1,26 cm |
| Læsehastighed | 280 MB/s |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,272 kg (0.6 Pund) |
| Optageteknologi | LTO-5 Ultrium |
| Medieformat | Re-writable |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |
| Koercivitet | 2500-2700 Oe |
| Basefilm | Metal Particle |