HPE Aruba Networking CX 5420 Management Module netværk switch-modul
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0U55A
- EAN: 0190017650531 0190017651118
HPE Aruba Networking CX 5420 Management Module, IEEE 802.3bt, 960 Gbit/sek., 160 Mpps, 200 - 240 V, 1000 W, 0 - 45 °C
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 5420 Management Module. Netværksstandarder: IEEE 802.3bt. Switch kapacitet: 960 Gbit/sek., Hastighed for videresendelse: 160 Mpps. Vekselstrømsindgangsspænding: 200 - 240 V, Strømforbrug (typisk): 1000 W. Bredde: 33 mm, Dybde: 213 mm, Højde: 229 mm. Klasse for farligt gods: Klasse 8
Specifications
| Netværk | |
|---|---|
| Netværksstandarder | IEEE 802.3bt |
| Dataoverførsel | |
| Switch kapacitet | 960 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 160 Mpps |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal SFP modulslots | 32 |
| Præstation | |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Strømforbrug (typisk) | 1000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 200 - 240 V |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 839,1 g |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,862 kg (1.9 Pund) |
| Bredde | 33 mm |
| Dybde | 213 mm |
| Højde | 229 mm |
| Administrationsfunktioner | |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Formfaktor | 4U |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Klasse for farligt gods | Klasse 8 |
| Andre funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |