HPE Aruba Networking 5400R 700W PoE+ zl2 netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9828A
- EAN: 0888182309094 0888182680186 88 ...2680186 8881826801246 5415247106357 0888182680148 4053162974647 5054484716556 5054533716551 0888182680315 8881826801314 4053162538221 0888182680124 5415247143505 5712505815144more
HP 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply
Offer details
Related Products
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba 5400R zl2 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Tekniske detaljer | |
| Intern | Ja |
| Højde | 129,5 mm |
| Kapabilitet | Aruba 5400R zl2 |
| Strømstyring | |
| Total effekt | 700 W |
| Præstation | |
| Kapabilitet | Aruba 5400R zl2 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 2,44 kg |
| Højde | 129,5 mm |
| Bredde | 189,2 mm |
| Dybde | 158,7 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |