HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 480W 100-240VAC DIN Power Supply netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL820A
- EAN: 0190017489704
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 480W 100-240VAC DIN Power Supply, Strømforsyning, Aruba 4000i, 480 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 54 V
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 480W 100-240VAC DIN Power Supply. Produkttype: Strømforsyning, Kapabilitet: Aruba 4000i. Total effekt: 480 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Bredde: 122 mm, Dybde: 145 mm, Højde: 119 mm
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Tekniske detaljer | |
| Intern | Ja |
| Højde | 119 mm |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Total effekt | 480 W |
| DC udgangsspænding | 54 V |
| Præstation | |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,5 kg |
| Højde | 119 mm |
| Bredde | 122 mm |
| Dybde | 145 mm |