HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 12-48VDC DIN Power Supply netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL821A
- EAN: 0190017489711
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 12-48VDC DIN Power Supply, Strømforsyning, Aruba 4000i, 240 W, 12 - 48 V, 54 V, 41 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 12-48VDC DIN Power Supply. Produkttype: Strømforsyning, Kapabilitet: Aruba 4000i. Total effekt: 240 W, DC spændingsområde: 12 - 48 V, DC udgangsspænding: 54 V. Bredde: 41 mm, Dybde: 114 mm, Højde: 109 mm
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Tekniske detaljer | |
| Intern | Ja |
| Højde | 109 mm |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Strømstyring | |
| Total effekt | 240 W |
| DC spændingsområde | 12 - 48 V |
| DC udgangsspænding | 54 V |
| Præstation | |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 399,2 g |
| Højde | 109 mm |
| Bredde | 41 mm |
| Dybde | 114 mm |