HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 100-240VAC DIN Power Supply netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL819A
- EAN: 0190017486895
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 100-240VAC DIN Power Supply, Strømforsyning, Aruba 4000i, 240 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 54 V
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 100-240VAC DIN Power Supply. Produkttype: Strømforsyning, Kapabilitet: Aruba 4000i. Total effekt: 240 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz. Bredde: 122 mm, Dybde: 86 mm, Højde: 124 mm
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Tekniske detaljer | |
| Intern | Ja |
| Højde | 124 mm |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Total effekt | 240 W |
| DC udgangsspænding | 54 V |
| Præstation | |
| Kapabilitet | Aruba 4000i |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 997,9 g |
| Højde | 124 mm |
| Bredde | 122 mm |
| Dybde | 86 mm |