HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100000 Mbit/s 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 845966-B21
- EAN: 0190017063904
HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver, Fiberoptisk, 100000 Mbit/s, QSFP28, MPO, SR4, 100 m
Offer details
Related Products
Description
HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 100000 Mbit/s, Grænsefladetype: QSFP28. Strømforbrug (typisk): 3,5 W. Bredde: 72,7 mm, Dybde: 8,5 mm, Højde: 18,4 mm. Vægt (efter britisk standard): 0,0363 kg (0.0800 Pund)
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | QSFP28 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 100000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | MPO |
| Maksimal overførselsafstand | 100 m |
| Bølgelængde | 850 nm |
| Multitilstand fiber (MMF) understøttet | Ja |
| SFP transceiver standard | SR4 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk) | 3,5 W |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 85% |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | QSFP28 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 100000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | MPO |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 72,7 mm |
| Dybde | 8,5 mm |
| Højde | 18,4 mm |
| Vægt | 36,3 g |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,0363 kg (0.0800 Pund) |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |