HP VGA Port Flex IO v2 interface-kort/adapter Intern
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 13L53AA
- EAN: 0194850902451
HP VGA Port Flex IO v2, VGA, Kina, 41,8 mm, 39 mm, 16,5 mm, 11,5 g
Offer details
Related Products
Description
HP VGA Port Flex IO v2. Output-grænseflade: VGA. Oprindelsesland: Kina. Bredde: 41,8 mm, Dybde: 39 mm, Højde: 16,5 mm. Kapabilitet: HP EliteDesk 800 G6 TWR, HP EliteDesk 800 G6 SFF, HP EliteDesk 800 G6 DM, HP EliteDesk 805 G6 SFF,...
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Output-grænseflade | VGA |
| Præstation | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Tekniske detaljer | |
| Kapabilitet | HP EliteDesk 800 G6 TWR, HP EliteDesk 800 G6 SFF, HP EliteDesk 800 G6 DM, HP EliteDesk 805 G6 SFF, HP EliteDesk 805 G6 DM , HP ProDesk 600 G6 MT, HP ProDesk 600 G6 SFF, HP ProDesk 600 G6 DM, HP ProDesk 400/480 G7 MT, HP ProDesk 400 G6 DM, HP ProDesk 400 G7 SFF, HP ProDesk 405 G6 MT, HP ProDesk 405 G6 SFF, HP ProDesk 405 G6 DM. |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 41,8 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Højde | 16,5 mm |
| Vægt | 11,5 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | HP EliteDesk 800 G6 TWR, HP EliteDesk 800 G6 SFF, HP EliteDesk 800 G6 DM, HP EliteDesk 805 G6 SFF, HP EliteDesk 805 G6 DM , HP ProDesk 600 G6 MT, HP ProDesk 600 G6 SFF, HP ProDesk 600 G6 DM, HP ProDesk 400/480 G7 MT, HP ProDesk 400 G6 DM, HP ProDesk 400 G7 SFF, HP ProDesk 405 G6 MT, HP ProDesk 405 G6 SFF, HP ProDesk 405 G6 DM. |
| UNSPSC-kode | 39121408 |