HP Type-C USB 3.1 Gen2 Port Flex IO v2 interface-kort/adapter Intern USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 13L59AA
- EAN: 0194850902574
HP Type-C USB 3.1 Gen2 Port Flex IO v2, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Kina, 41,6 mm, 39,7 mm, 16,7 mm, 10 g
Offer details
Related Products
Description
HP Type-C USB 3.1 Gen2 Port Flex IO v2. Output-grænseflade: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Oprindelsesland: Kina. Bredde: 41,6 mm, Dybde: 39,7 mm, Højde: 16,7 mm. Kapabilitet: HP EliteDesk 800 G6 TWR, HP EliteDesk 800 G6 SFF, HP EliteDesk 800 G6 DM, HP EliteDesk 805 G6 SFF,...
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Output-grænseflade | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Præstation | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Tekniske detaljer | |
| Kapabilitet | HP EliteDesk 800 G6 TWR, HP EliteDesk 800 G6 SFF, HP EliteDesk 800 G6 DM, HP EliteDesk 805 G6 SFF, HP EliteDesk 805 G6 DM , HP ProDesk 600 G6 MT, HP ProDesk 600 G6 SFF, HP ProDesk 600 G6 DM, HP ProDesk 400/480 G7 MT, HP ProDesk 400 G6 DM, HP ProDesk 400 G7 SFF, HP ProDesk 405 G6 MT, HP ProDesk 405 G6 SFF, HP ProDesk 405 G6 DM. |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 41,6 mm |
| Dybde | 39,7 mm |
| Højde | 16,7 mm |
| Vægt | 10 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | HP EliteDesk 800 G6 TWR, HP EliteDesk 800 G6 SFF, HP EliteDesk 800 G6 DM, HP EliteDesk 805 G6 SFF, HP EliteDesk 805 G6 DM , HP ProDesk 600 G6 MT, HP ProDesk 600 G6 SFF, HP ProDesk 600 G6 DM, HP ProDesk 400/480 G7 MT, HP ProDesk 400 G6 DM, HP ProDesk 400 G7 SFF, HP ProDesk 405 G6 MT, HP ProDesk 405 G6 SFF, HP ProDesk 405 G6 DM. |
| UNSPSC-kode | 39121408 |