HP Serial Port Flex IO v3 interface-kort/adapter Intern
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 5B895AA
- EAN: 0196337447844
HP Serial Port Flex IO v3, Seriel, Kina, 41,8 mm, 39 mm, 16,5 mm, 12,4 g
Offer details
Related Products
Description
HP Serial Port Flex IO v3. Værtsgrænseflade: Seriel. Oprindelsesland: Kina. Bredde: 41,8 mm, Dybde: 39 mm, Højde: 16,5 mm. Kapabilitet: HP EliteDesk 8 Tower G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 SFF G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 Mini...
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Værtsgrænseflade | Seriel |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Tekniske detaljer | |
| Kapabilitet | HP EliteDesk 8 Tower G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 SFF G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 Mini G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 Mini G1a Desktop-pc; HP ProDesk 4 Tower G1i Desktop AI-pc; HP ProDesk 4 SFF G1i Desktop AI-pc; HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI-pc |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 10 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 41,8 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Højde | 16,5 mm |
| Vægt | 12,4 g |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | HP EliteDesk 8 Tower G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 SFF G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 Mini G1i Desktop AI-pc; HP EliteDesk 8 Mini G1a Desktop-pc; HP ProDesk 4 Tower G1i Desktop AI-pc; HP ProDesk 4 SFF G1i Desktop AI-pc; HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI-pc |
| UNSPSC-kode | 39121408 |