HP Pro t550 2 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1,3 kg Sort J6412
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 5H0W9EA#ABY
- EAN: 0197498571980 0197498572123 01 ...8572123 0197498572192 0197498572055 0197498572185 0197498572093 0197498571997 0197498572048 0197498572147 0197498572130 0197498572178 0197498572161 0197498571973 0197498572086 0197498572024 0197498572000 0197498572116 0197498572154 0197498572109 0197498572017 0197498572222 0197498572239more
Pro t550 Thin Client, Windows 10 IoT Enterprise 2021 LTSC, Intel Celeron, 8GB RAM, 64GB eMMC
Offer details
Reasons To Buy
Kommer snart: HP Cloud Endpoint Manager
Udrul og administrer nemt dine Pro t550 Thin Clients med overvågning i realtid i clouden eller på stedet.[3]
Produktivitet. Ydeevne
Del ideer og indhold med de nemme kommunikationsmuligheder[2], der drives af en Intel® Celeron®-processor i J-serien.[1]
Pladsbesparende design
Udviklet til et alsidigt arbejdsområde og særligt udstyret til teaminvolvering med diverse kommunikationsmuligheder.[2]
Description
Vigtig virtuel desktopløsning
Gør det muligt for dine medarbejdere at være produktive med store krav til ydeevne og sikkerhedsfunktioner, som giver bekymringsfri IT. Den robuste HP Pro t550 Thin Client hjælper slutbrugere med at klare de daglige opgaver og optimere deres arbejdsområder med alsidige konfigurationsmuligheder, mens mange VDI-muligheder holder dine teams synkroniserede.
Gør det muligt for dine medarbejdere at være produktive med store krav til ydeevne og sikkerhedsfunktioner, som giver bekymringsfri IT. Den robuste HP Pro t550 Thin Client hjælper slutbrugere med at klare de daglige opgaver og optimere deres arbejdsområder med alsidige konfigurationsmuligheder, mens mange VDI-muligheder holder dine teams synkroniserede.
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Processorfrekvens | 2 GHz |
| Processormodel | J6412 |
| Processorserie | Intel® Celeron® |
| Processorkerner | 4 |
| Processor boost frekvens | 2,6 GHz |
| L2-cache | 1,5 MB |
| L3-cache | 4 MB |
| Processorproducent | Intel |
| Processor-cache | 4 MB |
| Processortråde | 4 |
| Hukommelse | |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Hukommelsesstik | 1x SO-DIMM |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 16 GB |
| Lagring | |
| Samlet lagringskapacitet | 64 GB |
| Lagermedie | eMMC |
| Antal installerede lagerdiske | 1 |
| Grafik | |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| 4 | Intel |
| Lyd | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Video | |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| WLAN-controller model | Realtek RTL8852BE |
| Producent af WLAN-controller | Realtek |
| Antenne type | 2x2 |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| DC-in-stik | Ja |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Display | |
| Skærm inkluderet | Ingen |
| Software | |
| Operativsystem installeret | Windows 10 IoT Enterprise |
| Strømstyring | |
| Strømforsyning | 45 W |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Godkendelser | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 35 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 200 mm |
| Vægt | 1,3 kg |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498572123 |
| Logistik data | |
| Fabriksgaranti | 1 års (1/1/0) begrænset garanti omfatter 1 år med reservedele og arbejdskraft. Ingen reparation på stedet. Vilkår og betingelser varierer fra land til land. Der gælder visse begrænsninger og undtagelser. |
| CO2-aftryk | |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 70 |
| Samlet kulstofudledning, uden brugsfase (kg CO2e) | 13 |
| Kulstofudledning, produktion (kg CO2e) | 60 |
| Kulstofudledning, logistik (kg CO2e) | 0,8 |
| Udledning af kulstof i slutningen af levetiden (kg CO2e) | 0,9 |
| Emballage indhold | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Tastatur inkluderet | Ja |
| Tilslutning til mus | Ledningsført |
| Tilslutning til tastatur | Ledningsført |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 70 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498572123 |
| Andre funktioner | |
| UNSPSC-kode | 43211506 |
| Tastaturtype | USB |