HP DisplayPort til VGA-adapter
- Brand: HP
- Category:
- SKU: AS615AA
- EAN: 0884420906193 7427446499435 07 ...6499435 0787963629768 8844209061934 0803982751133 0999994449110 5054484298083 0521227138777 0163120270729 5052178019051 5052461479821 0151903012451 4948382664105 7427449737787 0172302812732 5704327672289 0100177330549 5054533298088 7103123952768 6213759738344 0112840332231 0168141628702 0763615803120 0478584187217 0813353912988 4053162036703 0617407430554 5052916421825 5054629214039 4054842863756more
DisplayPort til VGA-adapter
Offer details
Related Products
Description
HP - VGA-adapter - DisplayPort (han) til HD-15 (VGA) (hun) - 20 cm
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kabellængde | 0,2 m |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | VGA (D-Sub) |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Stik køn | Hanstik/Hunstik |
| Tekniske detaljer | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompatible produkter | HP DisplayPort til VGA-kablet understøtter HP Compaq dx2390, dx2400, dx2450, dx7400, dc5800, dc5850, dc7800 og dc7900-erhvervscomputerne samt alle grafikkort med DisplayPort-udgang. DisplayPort-udgange markeres sommetider med ikonet DP++. Understøtter alle HP-skærme med HDMI-brugergrænseflade. BEMÆRK: Brug af HP DisplayPort til VGA-adapteren kan kræve opdatering af grafikdriveren på systemet. På følgende adresse kan du installere den nyeste grafikdriver: www.hp.com. |
| Kassens indhold | HP DisplayPort til VGA-adapter; dokumentation |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 20 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Safety regulation & standards | |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 60 g |
| Højde | 200 mm |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 7 stk |
| Produkter pr. palle | 1120 stk |
| UNSPSC-kode | 26121630 |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 20 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Andre funktioner | |
| Dimensioner (BxDxH) | 200 |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,0454 kg (0.1 Pund) |
| Kompatible produkter | HP DisplayPort til VGA-kablet understøtter HP Compaq dx2390, dx2400, dx2450, dx7400, dc5800, dc5850, dc7800 og dc7900-erhvervscomputerne samt alle grafikkort med DisplayPort-udgang. DisplayPort-udgange markeres sommetider med ikonet DP++. Understøtter alle HP-skærme med HDMI-brugergrænseflade. BEMÆRK: Brug af HP DisplayPort til VGA-adapteren kan kræve opdatering af grafikdriveren på systemet. På følgende adresse kan du installere den nyeste grafikdriver: www.hp.com. |