HP Elite t660 1,1 GHz Windows 11 IoT Enterprise 1,15 kg Sort U300E
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 5H134EA#ABY
- EAN: 0198990598123 0198990598208 01 ...0598208 0198990598185 0198990598147 0198990598093 0198990598079 0198990598062 0198990598246 0198990598277 0198990598109 0198990598178 0198990598055 0198990598314 0198990598284 0198990598239 0198990598260 0198990598130 0198990598161 0198990598116 0198990598253 0198990598192 0198990598291 0198990598086 0198990598307 0198990598215 0198990598222more
Offer details
Reasons To Buy
HP BIOS og Wolf Security
Øg sikkerheden med den indbyggede sikre HP Thin Client, der er forbedret med HP BIOS og Wolf Security. [3]
Problemfrit og sikkert samarbejde
Administrer projekter effektivt med optimerede UC-løsninger til Microsoft Teams, Zoom, Citrix WebEx og mere. [4]
Udviklet til en bedre fremtid
Den EPEAT®-registrerede[5] Thin Client bruger 100 % bæredygtig og genanvendelig yderemballage. [6]
Problemfri multitasking-ydeevne
Oplev maksimal produktivitet med en Intel®-processor med 5 kerner[1] og understøttelse af op til fire imponerende 4K-skærme.[2]
Description
Denne effektive og pålidelige HP Elite t660 Thin Client giver bedre produktivitet, mens HP Wolf Security[3]-funktionerne giver IT-afdelingen ro i sindet. Denne cloud-enhed er bygget til at understøtte krævende arbejdsbelastninger, uanset om det er på kontoret eller ved fjernarbejde, og hjælper slutbrugerne med at tackle daglige opgaver, samtidig med at alsidige konfigurationer hjælper med at optimere arbejdsområder.
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Processorfrekvens | 1,1 GHz |
| Processormodel | U300E |
| Processorkerner | 5 |
| Processor boost frekvens | 4,3 GHz |
| Processorproducent | Intel |
| Processor-cache | 8 MB |
| Processortråde | 6 |
| Hukommelse | |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5-SDRAM |
| Hukommelsesur hastighed | 5600 MHz |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Lagring | |
| Samlet lagringskapacitet | 64 GB |
| Lagermedie | eMMC |
| Antal installerede lagerdiske | 1 |
| Grafik | |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| 4 | Intel |
| Lyd | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Video | |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort | Ja |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal DisplayPorts | 3 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Display | |
| Skærm inkluderet | Ingen |
| Software | |
| Operativsystem installeret | Windows 11 IoT Enterprise |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforsyning | 65 W |
| Godkendelser | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 35 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 200 mm |
| Vægt | 1,15 kg |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990598215 |
| Logistik data | |
| Fabriksgaranti | 1 år (1/1/0) begrænset garanti omfatter 1 år med reservedele og arbejdskraft. Ingen reparation på stedet. Vilkår og betingelser varierer fra land til land. Der gælder visse begrænsninger og undtagelser. |
| CO2-aftryk | |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 190 |
| Samlet kulstofudledning, uden brugsfase (kg CO2e) | 29 |
| Kulstofudledning, produktion (kg CO2e) | 161 |
| Kulstofudledning, logistik (kg CO2e) | 1 |
| Udledning af kulstof i slutningen af levetiden (kg CO2e) | 1 |
| Emballage indhold | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Tastatur inkluderet | Ja |
| Tilslutning til mus | Ledningsført |
| Tilslutning til tastatur | Ledningsført |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 190 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198990598215 |
| Andre funktioner | |
| UNSPSC-kode | 43211506 |
| Tastaturtype | USB |