HP B200 pc-monteringsbeslag
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 762T5AA
- EAN: 4573595836096 0197029374738
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Maksimer pladsen på dit skrivebord ─ på den nemme måde
Få mere arbejdsplads med dette værktøjsløse HP B200-monteringsbeslag til pc. Du skal blot fastgøre beslaget på skærmens fod og sætte fire tommelfingerskruer i.
Nem adgang
Fylder ikke, men er stadig lige ved hånden med et optimeret beslag. Sæt nemt din mini-pc i[1], og tilslut andre enheder, som f.eks. en mus og et tastatur takket være portene, som sidder lige under skærmens fod.
Nem justering
Beslaget kan monteres på foden, så du får mulighed for nemt at justere vinklen på din skærm og finde den vinkel, der er mest behagelig for dig.
Description
Skab et kompakt og effektivt arbejdsområde med HP B200-monteringsbeslag. Du skal blot montere beslaget på foden af din udvalgte skærm i P G5-serien og sætte din udvalgte HP Desktop Mini PC i[1], så får du mulighed for at optimere til en pladsbesparende løsning, som ikke ændrer på portadgange eller muligheden for at justere.
Specifications
| Tekniske detaljer | |
|---|---|
| Maksimal vægtkapacitet | 6 kg |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Sort |
| UNSPSC-kode | 31162313 |
| Kapabilitet | Kompatibel med HP P22v G5, HP P22 G5, HP P22h G5, HP P24v G5, HP P24 G5, HP P24h G5, HP P27 G5 og HP P27h G5. |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 533 g |
| Bredde | 181 mm |
| Dybde | 175,5 mm |
| Højde | 49,1 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 278 mm |
| Pakkedybde | 251 mm |
| Pakkehøjde | 62 mm |
| Pakkevægt | 883 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |