HP 32 GB DDR5 (1x32 GB) 4800 UDIMM NECC-hukommelse
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4M9Y2AA
- EAN: 0196068961206
32 GB DDR5 (1x32 GB) 4800 UDIMM NECC-hukommelse
Offer details
Related Products
Description
HP - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - ikke bufferet - ikke-ECC - for Elite 600 G9, 800 G9, Workstation Z2 G9
Specifications
| Hukommelse | |
|---|---|
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed | 4800 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 32 GB |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Funktioner | |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed | 4800 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 32 GB |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina, Vietnam, Sydkorea |
| Tekniske detaljer | |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 20 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 133,3 mm |
| Dybde | 31,2 mm |
| Højde | 2,67 mm |
| Vægt | 13,92 g |
| Pakkebredde | 159 mm |
| Pakkedybde | 235 mm |
| Pakkehøjde | 25,4 mm |
| Pakkevægt | 90,7 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 159 mm |
| Pakkedybde | 235 mm |
| Pakkehøjde | 25,4 mm |
| Pakkevægt | 90,7 g |
| Andre funktioner | |
| Oprindelsesland | Kina, Vietnam, Sydkorea |
| UNSPSC-kode | 32101602 |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 20 |