C2G 10m Cat6 Patch Cable netværkskabel Sort U/UTP (UTP)
- Brand: C2G
- Category:
- SKU: 83412
- EAN: 0013862128669 7571208341200 00 ...8341200 0075712083412 5051964758525 5054629094884 0757120834120more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
C2G 10m Cat6 Patch Cable, 10 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Sort
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB |
1805237 | Register free see stock | ||
Related Products
- Netværksswitche
- IP-Telefoner
- Multifunktionsprintere
- Laser Printere
- Netværk Switch-Moduler
- Kabelforbundne Routere
- WLAN Adgangspunkter
- Firewalls (Hardware)
- Servere
- Netværkskort
- NAS & Lagringsservere
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: Netværksswitche
-
Category: IP-Telefoner
-
Category: IP-Telefoner
-
Category: IP-Telefoner
-
Category: Multifunktionsprintere
-
Category: Multifunktionsprintere
-
Category: Multifunktionsprintere
-
Category: Laser Printere
-
Category: Laser Printere
-
Category: Laser Printere
-
Category: Netværk Switch-Moduler
-
Category: Kabelforbundne Routere
-
Category: Kabelforbundne Routere
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: Firewalls (Hardware)
-
Category: Firewalls (Hardware)
-
Category: Netværkskort
-
Category: Netværkskort
Description
C2G 10m Cat6 Patch Cable. Kabellængde: 10 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Sort
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produktfarve | Sort |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabellængde | 10 m |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Frekvens | 550 MHz |
| AWG-ledningsstørrelse | 24 |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 391 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |