Offer details
Related Products
Description
Vertiv VR3357SP. Type: Fritstående reol, Rackkapacitet: 48U, Nøglelås, Justerbare fødder, Produktfarve: Sort
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Bagdørskonstruktion | Perforeret |
| Dørkonstruktion | Perforeret |
| Justerbare fødder | Ja |
| Type | Fritstående reol |
| Rackkapacitet | 48U |
| Nøglelås | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 1200 mm |
| Højde | 2265 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Rackkapacitet | 48U |