Offer details
Related Products
Description
Vertiv VR3307. Type: Fritstående reol, Rackkapacitet: 48U, Maksimal vægtkapacitet: 1361 kg, Nøglelås, Justerbare fødder, Forbedret kabelstyring. Vægt: 166 kg. Produktfarve: Sort, Transparent
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Maksimal vægtkapacitet (rullende) | 1022 kg |
| Aftagelig bagdør | Ja |
| Aftagelig hoveddør | Ja |
| Aftagelige sidepaneler | Ja |
| Bagdørskonstruktion | Stål |
| Dørkonstruktion | Stål |
| Sidepanel konstruktion | Stål |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Montage hul form | Firkant |
| Justerbare fødder | Ja |
| Justering af fødder | 5,4 cm |
| Nøglelås til bagdør | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Sidepanel nøglelås | Ja |
| Type | Fritstående reol |
| Sidepaneler medfølger | Ja |
| Rackkapacitet | 48U |
| Maksimal vægtkapacitet | 1361 kg |
| Nøglelås | Ja |
| Produktfarve | Sort, Transparent |
| Materiale | Metal |
| Certificering | EIA 310E, UL2416, REACH |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevolumen | 2419611 cm³ |
| Pakkebredde | 724 mm |
| Pakkedybde | 1385 mm |
| Pakkehøjde | 2413 mm |
| Pakkevægt | 203 kg |
| Bredde | 600 mm |
| Dybde | 1200 mm |
| Højde | 2265 mm |
| Vægt | 166 kg |
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Emballage indhold | |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
| Antal møtrikker | 50 |
| Monteringssæt | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 50 |
| Monteringsdele inkluderet i sæt | 50 each M6 cage nuts and screws, Cage nut installation tool, edge protection for top panel cable entry, T30 extension driver and Keys |
| Emballeringsdata | |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
| Antal møtrikker | 50 |
| Pakkevolumen | 2419611 cm³ |
| Monteringssæt | Ja |
| Pakkebredde | 724 mm |
| Pakkedybde | 1385 mm |
| Pakkehøjde | 2413 mm |
| Pakkevægt | 203 kg |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 50 |
| Monteringsdele inkluderet i sæt | 50 each M6 cage nuts and screws, Cage nut installation tool, edge protection for top panel cable entry, T30 extension driver and Keys |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Rackkapacitet | 48U |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |