Offer details
Related Products
Description
Vertiv VR3157SP. Type: Fritstående reol, Rackkapacitet: 48U, Maksimal vægtkapacitet: 1360 kg, Nøglelås, Justerbare fødder, Forbedret kabelstyring. Vægt: 175 kg. Produktfarve: Sort, Transparent
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Maksimal vægtkapacitet (rullende) | 1022 kg |
| Aftagelig bagdør | Ja |
| Aftagelig hoveddør | Ja |
| Aftagelige sidepaneler | Ja |
| Bagdørskonstruktion | Stål |
| Dørkonstruktion | Stål |
| Sidepanel konstruktion | Stål |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Montage hul form | Firkant |
| Justerbare fødder | Ja |
| Nøglelås til bagdør | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Sidepanel nøglelås | Ja |
| Type | Fritstående reol |
| Sidepaneler medfølger | Ja |
| Rackkapacitet | 48U |
| Maksimal vægtkapacitet | 1360 kg |
| Nøglelås | Ja |
| Produktfarve | Sort, Transparent |
| Certificering | EIA 310E UL2416 RoHS REACH |
| Emballage indhold | |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
| Antal møtrikker | 50 |
| Monteringssæt | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 50 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 1100 mm |
| Højde | 2265 mm |
| Vægt | 175 kg |
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Emballeringsdata | |
| Møtrikker inkluderet | Ja |
| Antal møtrikker | 50 |
| Monteringssæt | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 50 |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Rackkapacitet | 48U |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |