OtterBox React mobiltelefon etui 15,8 cm (6.2") Cover Transparent
- Brand: OtterBox
- Category:
- SKU: 77-97587
- EAN: 0840304789009
OtterBox React, Cover, Samsung, Galaxy S25, 15,8 cm (6.2"), Transparent
Offer details
Description
OtterBox React. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Samsung, Kapabilitet: Galaxy S25, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 15,8 cm (6.2"), Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Transparent
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Etui-type | Cover |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 15,8 cm (6.2") |
| Produktfarve | Transparent |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy S25 |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Ridseresistent |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Trådløs opladning | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farvenavn | Stardust |
| Nem at anvende | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt plast |
| Militærstandard | MIL-STD-810G |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 75,5 mm |
| Højde | 151,9 mm |
| Dybde | 10,6 mm |
| Vægt | 32,07 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 249,2 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 193,7 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 300 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,23 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Andre funktioner | |
| Trådløs opladning | Ja |
| Farvenavn | Stardust |