HPE S5T74C grafikkort 8 GB GDDR6
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S5T74C
- EAN: 0190017789743 4549821638772
HPE S5T74C, 8 GB, GDDR6
Offer details
Related Products
Description
HPE S5T74C. Diskret grafikadapterhukommelse: 8 GB, Hukommelsestype for grafikadapter: GDDR6
Specifications
| Hukommelse | |
|---|---|
| Diskret grafikadapterhukommelse | 8 GB |
| Hukommelsestype for grafikadapter | GDDR6 |
| Hukommelsesbåndbredde (maks.) | 192 GB/sek. |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,3 kg |
| Bredde | 154,9 mm |
| Højde | 154,9 mm |
| Dybde | 61,9 mm |
| Længde | 266 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Kompatible produkter | HPE Mainstream Compute Platforms; HPE Alletra Storage Server 4000 models |
| Andre funktioner | |
| Højde (efter britisk standard) | 6,2 cm (2.44") |
| Vægt (efter britisk standard) | 1,3 kg (2.87 Pund) |
| Kompatible produkter | HPE Mainstream Compute Platforms; HPE Alletra Storage Server 4000 models |