HPE RDX 1TB RDX-patron
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2044A
- EAN: 4948382762566 8856318301092 07 ...8301092 0712951037911 0069991920698 0631058213311 0886112594619 0734911329713 0642125171571 0151903049709 0745734198523 0740649420448 0172302815153 4139052323136 0823019606694 5054533324992 0803982796233 0763615888998 7427448491475 0638084655665 0999994606049 0640206626651 5052883498974 5054484324997 0191120047256 0072091718157 5052916436126 3609920122075 5269692843233 0168141631597 5054629229637 5053973882437 0885631830109 0751443480651 4053162719774 0132017740089 0804993455829 0806791994135more
HP RDX 1TB Removable Disk Cartridge
Offer details
Related Products
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Produkttype | RDX-patron |
| Oprindelig kapacitet | 1 TB |
| Komprimeret kapacitet | 2 TB |
| Understøttede filsystemer | ext2, ext3, FAT32, NTFS |
| Datakomprimering | 2:1 |
| Produktfarve | Sort |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 500000 t |
| Dataoverførsel | |
| Overførselshastighed | 30 MB/s |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 350 g |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Andre funktioner | |
| Dimensioner (BxDxH) | 202,9 x 135,1 x 85,1 mm |
| Formfaktor | 2.5'' |
| Dataoverføringshastighed (vedvarende komprimeret) | 60 MB/s |
| Læsehastighed | 30 MB/s |
| Driftstemperatur (T-T) | 41 - 113 °F |
| LED-indikatorer | Klar, Ja |
| HDD hastighed | 5400 rpm |
| Burst overførselshastighed | 480 MB/s |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 500000 t |
| Antal isætnings/udtagningscykluser | 5000 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |